ADRESA VÝDEJNÍHO MÍSTA: Budova Stupkova Office, Stupkova 952/18, 779 00 Olomouc-Nová Ulice, 2. patro, dveře K235 (vedle vstupu do Eurogym Fitness) - POUZE VÝDEJNÍ MÍSTO

Doprava

OSOBNÍ ODBĚR (ZDARMA)

Zásilkusi můžete vyzvednout osobně nejdříve následující pracovní den po obdržení výzvy k vyzvednutí na výdejním místě KPL, Stupkova 952/18, 779 00 Olomouc-Nová Ulice (budova bývalého Českého telecomu, 2. patro, kancelář K235) nebo po telefonické domluvě v jiný pracovní den. Doprava po Olomouci zdarma.
 

DOPRAVA KURÝREM PPL (115,- Kč)

Kurýr Vám bude doručovat zásilku následující pracovní den po obdržení oznámení o odeslání zásilky. V den doručení Vás bude řidič telefonicky nebo pomocí sms kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí Vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti. Zásilku na dobírku lze zaplatit platební kartou přes terminál.

Dopravné:

0kg - 31,5kg .............................. 115Kč

 

Hmotnost zásilky je omezena na max. 31,5kg. Doprava zdarma při objednávce nad 3500,- Kč.

 

DOPRAVA PPL PARCELSHOP (89,- Kč)

PPL Parcelshop je největší a zároveň nejrychleji se rozšiřující síť výdejních míst v České Republice (aktuálně přes 2100 výdejních míst). Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení zásilky. PPL Parcelshop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách, u většiny míst i o víkendech.

Dopravné:

0kg - 31,5kg .............................. 89Kč

 

Hmotnost zásilky je omezena na max. 31,5kg. Doprava zdarma při objednávce nad 3500,- Kč.

 

DOPRAVA ZÁSILKOVNA (89,- Kč)

Zákazník si vybere výdejní místo, na které chce zásilku doručit a kde si jej následně vyzvedne do 7 dnů od obdržení výzvy k vyzvednutí.

Dopravné:

0kg - 15kg .............................. 89Kč

 

Rádi bychom Vás upozornili, že v případě zaslání zásilky do Alza Boxu nebo Z-Boxu máte na vyzvednutí pouze 2 dny, potom se zásilka vrací zpět k nám. Toto nastavení služby nemůžeme ovlivnit, je to takto nastaveno přímo Zásilkovnou. Hmotnost zásilky je omezena na max. 15kg. Doprava zdarma při objednávce nad 3500,- Kč.


Tento e-shop využívá analytické a marketingové cookies včetně cookies třetích stran a bez jejich odsouhlasení není schopen fungovat. Prosíme o zvolení jedné z možností. Děkujeme

SOUHLASÍM
NESOUHLASÍM